Tennisclub Westerkogge
 

tcwesterkogge menu

Het Veer 94

1633 HE, Avenhorn

Nieuws items

Team indeling Voorjaarscompetitie 2018


Ook dit jaar speelt onze club weer mee in de voorjaarscompetitie. Over verschillende dagen van de week spelen we mee met 7 teams. De voorjaarscompetitie gaat van start

Op dinsdag spelen er 2 teams. De thuiswedstrijden starten om 10:00 uur.

Op vrijdag spelen er 2 teams. De thuiswedstrijden starten om19:00 uur.

Op zaterdag spelen er 2 teams. De thuiswedstrijden starten om 13:00 uur.

En, dat is dit jaar voor de eerste keer, speelt er op woensdag ook 1 team. Ook hun thuiswedstrijden starten om 19:00 uur.

 

Het zou natuurlijk fantastisch zijn als wij met z'n allen deze teams gaan aanmoedigen op de dagen dat zij spelen.

Het programma voor de maand april staat inmiddels ook op deze website.

De volgende spelers staan opgesteld:

Dinsdag teams:

Westerkogge 1:                                                                                       Marianne Schrekker

                                                                                                              Ria Besseling

                                                                                                              Tine Schouten

                                                                                                              Wil Groot-Keizer

                                                                                                              Tonnie Heyhoff

 

Westerkogge 2:                                                                                        Jolanda Sneek

                                                                                                              Audra van Orsouw

                                                                                                              Karin Loos

                                                                                                              Natasja van de Burg

                                                                                                              Esther Kramer

                                                                                                              Jannie Vet

 

Vrijdag teams:

Westerkogge 1 dames:                                                                             Jolanda Sneek

                                                                                                              Jolanda Negenman

                                                                                                              Miranda Steur

                                                                                                              Karin Loos

                                                                                                              Audra van Orsouw

                                                                                                              Natasja van de Burg

                                                                                                              Esther Kramer

Westerkogge 1 heren:                                                                              Frank van Langen

                                                                                                              Berny Sneek

                                                                                                              Kuno Theunissen

                                                                                                              Ronald Roelofs

                                                                                                              Joris Pijnappels

                                                                                                              Peter Coppes

Zaterdag teams:

Westerkogge mix 17+:                                                                             Leonie Overboom

                                                                                                              Clem Herman

                                                                                                              Wilco Coers

                                                                                                              Paula Jong

                                                                                                              Marloes Koppes

 

Westerkogge mix 35+:                                                                             Jaap Bakker

                                                                                                              Jos Boots

                                                                                                              Karla Borst

                                                                                                              Miranda Otten 

                                                                                                              Siem Vos

Woensdag team:

Westerkogge mix:                                                                                   Remco Leek

                                                                                                              René Schoenmaker

                                                                                                              Helma Schoenmaker

                                                                                                              Robert Loos

                                                                                                              Karin Loos

                                                                                                              Marian Mol       

Veel plezier en succes toegewenst.

 

Met de zon: zonne-energie voor iedereen Sponsorkliks Bouchiers-sport rinyvandewater wijnbergen-sportbouw.nl Café70 Degoorn.multimate bandenservicevandenenghel Timmerfabriek Peter Dekker meilinkbiljarts bloemsierkunstdekeizerskroon jonkeraluminium-staalbouw buscher-interieur bolschildersbedrijf wjvanderheidedienstverlening Buro Ursem Regiobank Reus & Bark  - Administratiekantoor Brasserie De Grost GSE Automatisering Verkeersschool Hoek Bouma Boots Bakker Koning FortuneCoffee BlankSport