Tennisclub Westerkogge
 

tcwesterkogge menu

Het Veer 94

1633 HE, Avenhorn

Nieuws items

15-09-2020 Rabo ClubSupport
08-06-2020 Campagne

Kantinediensten

Als bijdrage aan het welzijn van de vereniging zijn seniorleden verplicht om drie keer per jaar een kantinedienst, en voor schoonmaakwerk 4 á 5 diensten te doen. Bij het inschrijven of bij het jaarlijks ophalen van de nieuwe tennispas kan men aangeven wanneer men wat wil doen. Op deze pagina zie je het rooster voor de kantinediensten. Als extra service ontvang je enkele dagen van te voren ook een e-mail om je te attenderen op deze dienst. Let wel: als je geen e-mail ontvangt (geef adreswijzigingen door!) blijf je evengoed verantwoordelijk voor het nakomen van deze verplichting. Niet nakomen betekent een boete.


Filteren/zoeken op naam of opmerkingen:

 

Datum/tijd Naam Opmerkingen
16-09-2020 19:00uur tot 23:00uur Roelofs, Ronald Clubkampioenschappen
17-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Wenker, Jan Clubkampioenschappen
18-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Teunissen, Kuno Clubkampioenschappen
21-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Thomas, Stefan Clubkampioenschappen
W-com
22-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Bakker, Jan Clubkampioenschappen
W-com
23-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Bakker, Jan Clubkampioenschappen
W-com
24-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Reus de, Henk Clubkampioenschappen
W-com
25-09-2020 19:00uur tot 23:00uur Pijnappels, Joris Clubkampioenschappen
W-com
26-09-2020 19:30uur tot 23:00uur Heide van der, Nan Clubkampioenschappen
W-com
27-09-2020 10:30uur tot 15:00uur Loos, Karin Clubkampioenschappen
W-com
27-09-2020 14:30uur tot 18:30uur Loos, Karin Clubkampioenschappen
W-com
27-09-2020 15:00uur tot 19:00uur Brugmans, Lizzy Clubkampioenschappen
W-com
27-09-2020 17:00uur tot 21:00uur Buijs van der, Jago Clubkampioenschappen
W-com
02-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Groot-Keizer, Wil Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
02-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Groot, Ad Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
02-10-2020 20:00uur tot 23:59uur Leeuw, Cor Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
03-10-2020 10:00uur tot 14:00uur Schrekker, Marianne Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
03-10-2020 12:00uur tot 16:00uur Teunissen, Kuno Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
03-10-2020 14:00uur tot 18:00uur Steur, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
03-10-2020 17:00uur tot 21:00uur Negenman, Jolanda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
03-10-2020 20:00uur tot 23:59uur Stam-Takken, Renate Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 10:00uur tot 14:00uur Schrekker, Marianne Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 12:00uur tot 16:00uur Peerdeman, Kevin Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 14:00uur tot 18:00uur Negenman, Milou Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 16:00uur tot 20:00uur Negenman, Ab Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Negenman, Jolanda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
04-10-2020 20:00uur tot 23:59uur Otten, Rene Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
05-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Jonker, Wim Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
05-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Leek, Remco Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
05-10-2020 21:00uur tot 06-10-2020 01:00uur Leeuw, Cor Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
06-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Otten, Rene Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
06-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Bakker, Jaap Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
06-10-2020 21:00uur tot 07-10-2020 01:00uur Otten, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
07-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Post, Olga Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
07-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Schouten, Rob Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
07-10-2020 21:00uur tot 08-10-2020 01:00uur Laan, Edwin Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
08-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Schouten, Nico Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
08-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Bakker, Jaap Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
08-10-2020 21:00uur tot 09-10-2020 01:00uur Otten, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
09-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Groot-Keizer, Wil Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
09-10-2020 19:00uur tot 23:00uur Groot, Ad Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
09-10-2020 21:00uur tot 10-10-2020 01:00uur Reus de, Henk Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 10:00uur tot 14:00uur Schrekker, Marianne Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 12:00uur tot 16:00uur Bakker, Jaap Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 14:00uur tot 18:00uur Otten, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 16:00uur tot 20:00uur Steur, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Brugmans, Lizzy Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
10-10-2020 20:00uur tot 23:59uur Otten, Rene Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 09:30uur tot 13:30uur Steur, Miranda Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 12:00uur tot 16:00uur Coers, Wilko Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 13:30uur tot 17:30uur Berg, v.d., Carolien Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 15:00uur tot 19:00uur Mol, Lourens Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 16:00uur tot 20:00uur Schoenmaker, Rene Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
11-10-2020 18:00uur tot 22:00uur Vlaar-Jong, Paula Bakker Koning Toernooi
Toernooicommissie
02-11-2020 19:45uur tot 23:45uur Bodekke, Willem Pyramidespel
W-com
03-11-2020 20:00uur tot 23:59uur Wessemius, Marco Klaverjas Competitie 2020/2021
kantinecommissie

wjvanderheidedienstverlening VDB Computers Sponsorkliks bloemsierkunstdekeizerskroon bolschildersbedrijf Verkeersschool Hoek Bouma Degoorn.multimate Café70 meilinkbiljarts Bakker Koning Brasserie De Grost bandenservicevandenenghel Buro Ursem Reus & Bark  - Administratiekantoor FortuneCoffee buscher-interieur Met de zon: zonne-energie voor iedereen Regiobank GSE Automatisering Woodstock vloeren Boots